Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • 1
  • 2
  • 3

Streamsoft Prestiż

O systemie
PCBIZNES PRESTIŻ stanowi zintegrowany zbiór modułów, obsługujących wszystkie procesy biznesowe firmy. Jest efektem wiedzy i bogatych doświadczeń firmy STREAM soft, w zakresie programowania aplikacji wspomagających pracę przedsiębiorstw. Elastyczność systemu sprawia, że dopasowuje się on do zmiennych warunków otoczenia zewnętrznego i rozwija wraz z rozwojem firm, które go wdrożyły.

Streamsoft Prestiż to oprogramowanie wspierające zarządzanie firmami produkcyjnymi, usługowymi i handlowymi.

Zarządzanie produkcją zostało wysoko ocenione i nagrodzone tytułem Najlepszy dostawca IT dla przemysłu.


:: Wdrożenie
Modułowa budowa Streamsoft PRESTIŻ umożliwia wdrażanie wszystkich bądź wybranych elementów równocześnie lub w odpowiedniej kolejności. System ten jest bardzo sprawnym i elastycznym narzędziem, z tego powodu czas jego wdrożenia jest optymalnie krótki. Wdrożenie stwarza okazję do uporządkowania i automatyzacji przebiegających w firmie procesów biznesowych.


:: Tylko w Streamsoft PRESTIŻ
...dostępny jest moduł Zarządzania produkcją. Wspomaga on sterowanie produkcją w przedsiębiorstwie, śledzi stopień realizacji zleceń produkcyjnych, pozwala na planowanie zapotrzebowania materiałowego i zdolności produkcyjnych, umożliwia wykonanie analiz i zestawień specyficznych dla obszaru produkcji, zapewnia obsługę i kontrolę procesów technologicznych na każdym etapie.


::Technologia
Do przechowywania i przetwarzania danych gromadzonych w systemie zastosowano nowoczesną relacyjną bazę z interfejsem SQL, w architekturze klient-serwer. Jest ona gwarancją wysokiej odporności bazy danych na wszelkie awarie stanowisk sieciowych. Umożliwia również znaczne zmniejszenie obciążenia sieci komputerowej, a co za tym idzie, wzrost prędkości pracy, pozwalający na sprawne przetwarzanie nawet bardzo dużych ilości danych. Dane zawarte w systemie PCBIZNES PRESTIŻ mogą być łatwo analizowane z wykorzystaniem aplikacji firmy Microsoft, np. Excel, Access, itp. oraz innych, korzystających z mechanizmów ODBC.


::Wdrożenie systemu gwarantuje
  Zwiększenie bezpieczeństwa pracy, stabilności i niezawodności.
  Zapewnienie firmom wielooddziałowym pracy w czasie rzeczywistym.
  Skrócenie cyklu produkcyjnego oraz zmniejszenie zapasów magazynowych.
  Ujednolicenie procedur postępowania w całych przedsiębiorstwie.
  Zapewnienie współdziałania wszystkich szczebli przedsiębiorstwa.
  Wspomaganie procesu podejmowania decyzji w oparciu o zaawansowane zestawienia i analizy.
  Zmniejszenie pracochłonności związanej z wprowadzaniem i przetwarzaniem danych.
  Adaptacja do indywidualnych i unikalnych potrzeb klienta dzięki możliwości parametryzacji i konfiguracji.
  Łatwość aktualizacji.
  Zintegrowanie danych firmy w jednej zbiorczej bazie danych.

  baner pcbiznes