Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • 1
  • 2
  • 3

Zaproszenie na konferencję

Zaproszenie na bezpłatną konferencję Informatyka w produkcji.

 

Jubileuszowe warsztaty „Informatyka w Produkcji” wspólnie z KAIZEN Institute.

Już wiosną ruszają 10 jubileuszowe warsztaty „Informatyka w Produkcji”. To szczególne dla nas spotkania, dzięki którym możemy zaprezentować rozwiązania informatyczne jakie udało nam się opracować i zastosować w firmach produkcyjnych z różnych branż. 10 warsztaty organizujemy wspólnie z KAIZEN Institute – globalną organizacją doradzającą przedsiębiorstwom. Warsztaty odbywać się będą pod hasłem: „Zmienność kameleona czy „zwinność” słonia? Jaka jest Twoja produkcja ?” Będą miały typowo szkoleniową formę. Uczestnicy zobaczą jakie metody można zastosować do odchudzenia produkcji oraz jak to połączyć z systemem ERP. Zobaczą również jak informacje dostarczane przez system ERP przekładają się na konkretne usprawnienia w obszarze produkcji.

 

Tematyka warsztatów IWP

 

Tematem warsztatów będzie zdolność adaptacji produkcji do częstych zmian rynkowych, zmian w zamówieniach oraz ustalanie czasu w jakim można to osiągnąć.

 

Praktycy z KAIZEN Institute i praktycy z firmy Streamsoft, po raz pierwszy, wspólnie pokażą w jaki sposób szukać w systemie ERP informacji wspierających wdrożenie koncepcji szczupłej produkcji (lean manufacturing) oraz w jaki sposób metody szczupłej produkcji wykorzystują informacje dostarczane przez system do wykrywania zbędnych kosztów, źródeł marnotrawstwa zasobów i usprawniania przepływu materiałów i wyrobów. Konkretne studia przypadków, aby wiedzieć jak zarządzać produkcją, jak reagować na zmiany i jak wybrać z ogromu możliwości – te metody i technologie, które wystarczą, aby skutecznie zarządzać produkcją i reagować na zmiany.

 

Warsztaty w zakresie doboru i wdrożenia konkretnych oraz skutecznych metod zarządzania procesami produkcyjnymi i logistycznymi, a także kształtowania mentalności kadry zarządzającej i pracowników – poprowadzi KAIZEN Institute.

Kwestię zastosowania nowoczesnych technologii informatycznych w firmie produkcyjnej zaprezentuje producent systemów ERP – firma Streamsoft.

Termin Spotkania:

17 marca 2015 w Toruniu

 

Informatyka w produkcji

Business Intelligence

Systemy ERP Streamsoft

 

 

© Streamsoft 2015 Wszelkie prawa zastrzeżone. www.streamsoft.pl

 

FacebookE

 

Youtube

 

Google Plus

 

 

 

 

  baner pcbiznes