Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaufali nam:

FirmaO nas

Zajmujemy się doradztwem i sprzedażą oprogramowania wspierającego zarządzanie przedsiębiorstwami.

Naszym celem jest wspomaganie klientów w usprawnianiu procesów biznesowych i uzyskiwaniu maksymalnych korzyści, na jakie pozwala wykorzystanie systemów informatycznych.

Oferujemy oprogramowanie firm: Raks i Streamsoft.


Oferujemy pełen pakiet zaawansowanych usług: od tworzenia koncepcji przedsięwzięcia poprzez realizację projektu, wdrożenie aż po wsparcie powdrożeniowe. Zatrudniamy doświadczonych fachowców zarówno z dziedziny informatyki jak i organizacji pracy przedsiębiorstw.
Nasz zakres działalności obejmuje wsparcie dla:

  • działów Finansowych i księgowych,
  • działów logistyki i magazynów,
  • działów kadrowo-płacowych,
  • działów związanych z zarządzaniem produkcją.

 

 

Systemy ERP najlepszą inwestycją

w rozwój przedsiębiorstwa
Partnerzy

Partnerzy: Wdrażamy u naszych klientów nowe technologie, korzystając z rozwiązań naszych Partnerów:RAKS Sp. z o.o. powstała w 1990 roku, jako jedna z pierwszych polskich firm produkujących oprogramowanie wspierające zarządzanie w małych i średnich przedsiębiorstwach. Początkowym produktem, który zdobył szerokie uznanie użytkowników był program finansowo-księgowy RAKS FK pracujący w systemie DOS.Streamsoft Sp. z o.o. od 25 lat produkuje oprogramowanie dla firm z różnych branż. Historia rozwoju jest ściśle związana z rozwojem informatyki. Firma powstała w 1989 zaczynając od programów tworzonych dla systemu DOS. Obecnie oferowane jest przez tego producenta nowoczesne oprogramowanie, które wspomaga planowanie oraz rozliczanie procesów i zasobów we wszystkich obszarach firmy.

  baner pcbiznes